Naklejka Samochodowa "MAN + LEW"

Naklejka Samochodowa "MAN + LEW"

Cena: 4.99 PLN
Dostępna ilość: 48
Ilość sztuk: 

WYMIARY: 12 cm x 12 cm

Tu kupisz naklejki przeznaczone do naklejania na samochód i nie tylko. Oprócz różnorodnych wzorów zaprezentowanych, dajemy również możliwość spersonalizowania zamówienia po przez np. zmianę rozmiaru, zmianę koloru jak i zaproponowanie nam własnego wzoru.

Naklejki są wycięte ploterowo z wysokiej jakości folii w różnorodnych kolorach, odpornej na warunki atmosferyczne (wybierając się do myjni z autem oklejonym takimi naklejkami nie mamy się czego obawiać).

Każda naklejka zabezpieczona jest folią transportową.

Tworząc te naklejki zapewniamy najwyższą jakoś produktu, który oferujemy.

Wymiary wystawianych naklejek widoczne są na zdjęciu danej naklejki, oczywiście jest możliwość zakupienia naklejki o innych wymiarach po skontaktowaniu się z nami.

Naklejki nie posiadają tła, tłem jest miejsce naklejenia. Dzięki temu i wysokiej jakości folii wyglądają jakby były namalowane na powierzchni, na której są klejone.

Wybierz swój wzór, kolor i rozmiar naklejek.

Wymiary i kolory zamawianych naklejek prosimy pisać w informacji dla sprzedającego w formularzu wypełnianym po zakupie.

Jeśli nie podasz koloru wysyłamy naklejkę w kolorze czarnym.

Kontakt do nas (telefoniczny i mailowy) znajdziesz w zakładce "Pozostałe informacje" lub "O sprzedającym”.

Nie znalazłeś tego co szukasz, nie przejmuj się serdecznie zapraszamy na nasze pozostałe aukcje gdzie znajdziecie jeszcze więcej produktów, które mamy do zaoferowania, między innymi: kubki, breloczki, powerbanki. Oczywiście wszystko może być spersonalizowane.

 


 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

 

support

NAJLEPSZY ONLINE SUPPORT
godziny : 8.00-16.00

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 14:00

 

W najszej ofercie znajdziecie miedzy innymi: - organizacje imprez - sesje fotograficzne - usługi kręcenia filmów - inspekcje dronem - obsługe imprez sportowych - nadruk logotypów na odzieży - przygotowanie reklam - produkcje gadżetów reklamowych - foto-video relacje - oklejanie pojazdów
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.